Відділ освіти Менської ОТГ

  • Опубліковано
  • Лютий 26, 2019
  • Поділитися:
back

8. Про безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району у комунальну власність територіальної громади Хрипівської сільської ради

27 липня 2012

Рішення

Від 26 червня 2012року

Про безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад
міста та сіл Городнянського району у комунальну власність територіальної громади
Хрипівської сільської ради

Розглянувши рішення Хрипівської сільської ради від 15 травня 2012 року «Про порушення клопотання перед Городнянською районною радою про безоплатну передачу комунального майна із спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району у комунальну власність територіальної громади Хрипівської сільської ради», відповідно до «Положення про порядок передачі об’єктів права спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району», затвердженого рішенням районної ради від 25 грудня 2009 року, керуючись пунктом 20 частини 1 статті 43, пунктом 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1. Надати згоду та передати із спільної власності територіальної громади міста та сіл Городнянського району у комунальну власність територіальної громади Хрипівської сільської ради цілісний комплекс колишньої Хрипівської школи, який знаходиться за адресою: с. Хрипівка, вул. Леніна,11.

2. Районній державній адміністрації здійснити прийом-передачу зазначеного майна відповідно чинного законодавства.

3. Виконавчому апарату районної ради, після передачі, виключити зазначені об’єкти з Переліку об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності і тарифної політики.Голова районної ради Г.Г.Примак